pátek 10. května 2013

Puget z cupcakes

Přerušuji operaci UPEČ SI LÍZÁTKO ze závažného důvodu! V neděli je den matek a nebylo by přece vhodné odvděčit se mamince za její rozmazlování obyčejnými cake pops nebo pizzou na špejli. I přesto, že mi maminka píše na blogu nevhodné komentáře, rozhodla jsem se to přejít s elegancí a upéct jí tento puget (ona je totiž jinak hodná a tohle byl asi nějaký úlet:). Tedy upéct možná není to pravé slovo, protože cupcakes jsou nepečené a hlavně je sním já (bydlí moc daleko, takže si bude muset vystačit s fotkou). Doufám, že vy máte to štěstí, že budete moci puget mamince dát a nebudete ho muset sníst sami. ^_^Nebudu vás zdržovat receptem a jdeme rovnou na návod.

Budete potřebovat:
  • 6 - 10 hotových cupcakes nebo muffins
  • květnináč
  • polystyrenovou kouli
  • párátka
  • hedvábný nebo krepový papír
  • košíčky na cupcakes

Postup:

1. Polystyrenovou kouli vložíme do květináče, tak aby byla dobře upevněna a nehýbala se.


2. Připravíme si dekoraci z hedvábného papíru. Papír nastříháme na čtverce (nemusí být stejně velké, ani nijak pravidelné).


3. Zapíchneme dvě párátka na místo, kam chceme umístit cupcake. Poté na ně napíchneme hedvábný papír a papírový košíček na cupcakes. Jako poslední napíchneme cupcake. Pokračujeme, dokud na kouli nezbudou žádné mezery.


4. Puget předáme mamince a budeme na ni celý den hodní. ^_^

 
Pokud se vám můj příspěvek líbil a byl vám užitečný, pokud máte nějaký dotaz nebo je v příspěvku něco špatně, napište mi komentář.


Chcete-li se dozvědět o nových příspěvcích jako první, dejte mi like zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat